İnsan Kaynakları
Kurumsal
Firma Profili
Vizyon & Misyon
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

i) İşe Alım & Oryantasyon

Yazkan'ın başarısı; şirket vizyonu, misyonu ve değerlerini sürekli yaşatan ve sürdürülebilir kılan çalışanlarından gelir. Bu doğrultuda anlayışımıza paralel olarak, şirket bünyesinde oluşabilecek pozisyonlara en iyi ve en doğru adayların seçimi ve tüm başvuruda bulunan adaylara eşit fırsat sunabilmek bizim için önemlidir.

Doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için şirket oryantasyonu ve teknik oryantasyon süreçleri başlamaktadır. Şirket oryantasyonu kapsamında işe yeni başlamış olan kişilerin bölümlerimizi detaylı bir şekilde tanımalarına olanak sağlanmaktadır.

ii) Performans Yönetimi

Yazkan Döküm, organizasyonel başarının temelinde bireysel başarıların olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda insan kaynağının en etkin şekilde yönetilerek geliştirilmesi için performans yönetim sistemi, 360 derece yetkinlik değerlendirme ve hedef performans kriterleri yöntemlerinden oluşmaktadır. Değerlendirme sonuçları, gelişim planlama, yetenek & kariyer yönetimi, ve ödül takdir süreçlerine yansımaktadır.

iii) Yetenek ve Kariyer Yönetimi

Organizasyonumuzu ileriye götürecek sahip olduğumuz yetenekleri geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
Tüm çalışanların potansiyelleri doğrultusunda gelişim planları yapılır ve bu doğrultuda kariyerlerine yön verilir.

İŞ BAŞVURUSU

Yazkan Döküm'e iş başvurusu için detaylı özgeçmişinizi (CV) ik@yazkan.com.tr e-mail adresine gönderebilir ya da aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız